Ismerje meg vállalatainkat

Kiskereskedelmi ügyintéző (Budapest)

FELADATOK:

  • a Tolnagro Csoport budapesti Komáromi úton lévő kiskereskedelmi üzletében értékesítési feladatok ellátása
  • a cég által forgalmazott termékek értékesítése, állatgyógyászati és állattartással összefüggő termékek kínálatának megismerése
  • vásárlók szakmai szempontoknak megfelelő kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, a beérkező áruk átvétele, a termékpaletta ellenőrzése, feltöltése
  • állandó kapcsolattartás az értékesítési osztállyal, valamint a társosztályokkal
  • adminisztrációs feladatok napi, heti és havi rendszerességgel, jelentések készítése a forgalommal és az árukészlettel kapcsolatosan
  • pénztári tevékenységek ellátása
ELVÁRÁSAINK A JELENTKEZŐVEL SZEMBEN:
  • érettségi
  • felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office – Excel, Word, Outlook-, Internet stb.)
  • megbízhatóság, rendszerszemlélet
  • precíz, rendszerető, stressz-tűrő magatartás
ELŐNYT JELENT:
  • OKJ szaktanfolyam (kereskedelmi ügyintéző, számviteli ügyintéző)
  • min. 1 év hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
AMIT AJÁNLUNK:
  • stabil munkahely
  • versenyképes bér- és juttatási csomag
  • kiváló munkakörülmények
  • fejlődési lehetőség
  • változatos munkafeladatok egy lendületes, fiatalos csapat részeként
A MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1142, Budapest, Komáromi út 35-37.
karrier@tolnagro.hu